slogan7-al

2 mars 2019 Lushnje. “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Titulli i aktivitetit: 2 mars 2019 Lushnje. “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Data e zhvillimit: 2 mars 2019

Vendi i organizimit: Lushnje

Organizatori/ofruesi: Shoqata “ Per nje Shqiperi me te Shendeteshme” FHA

Kontakte: Tel: 0682099064 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermier

Kreditet : 6