slogan7-al

18, 19, 25 maj 2018 Elbasan / Trajnim “Vaksinimi, Rendesia dhe Perfitimi ne Shendet Publik”

Titulli i aktivitetit: 18, 19, 25 maj 2018 Elbasan / Trajnim “Vaksinimi, Rendesia dhe Perfitimi ne Shendet Publik”

Data e zhvillimit: 18, 19, 25 maj 2018

Vendi i organizimit: DSHP Elbasan

Organizatori/ofruesi: AAEI dhe SRC&IT

Kontakte: Tel: 0694815533 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, shkolle, dhe pediater, Infermier, Farmacist

Kreditet : 6