slogan7-al

30 Prill, Trajnim për Përmirësimin e Cilësisë për ofruesit e Shërbimit Shëndetësor,

Titulli i aktivitetit: Trajnim për Përmirësimin e Cilësisë për ofruesit e Shërbimit Shëndetësor
Data e zhvillimit: 30.04.2012
Vendi i organizimit: Tiranë
Organizatori/ofruesi: International Virtual e Hospital Foundation
Kontakte: Manjola Oshafi
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek nga te tre nivelet e shërbimit shëndetësor
Qëllimi i aktivitetit: Kontribuimi në drejtim të nevojës në rritje për të future kulturën dhe principet e cilësisë si dhe metodat e përmirësimit të cilësisë në sektorët e kujdesit shëndetësor, veçanërisht në kujdesin shëndetësor parësor.
Kreditet: 47

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5