slogan7-al

18 nentor 2015 , “Leksion. Nga zemra fetale tek zemra e të porsalindurit.”

Titulli i aktivitetit: 18 nentor 2015 , “Leksion. Nga zemra fetale tek zemra e të porsalindurit.”

Data e zhvillimit: 18 nentor 2015

Vendi i organizimit: Ambientet e Telemjekësisë, Tiranë

Organizatori: Spitali Pediatrisë Tiranë, Fondacioni Toskanës “Gabriele Monasterio”, Spitali Rajonal Durrës

Kontakte: Tel: tel: 355 22 34 22 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë obseter-gjinekolog neonate dhe pediater , infermier

Kreditet : 5

Nr i Dosjes: 1040