slogan7-al

12 – 14 nentor 2015 , “EASD Postgraduate Copurse on Clinical Diabetes and its Complications ”

Titulli i aktivitetit: 12 – 14 nentor 2015 , “EASD Postgraduate Copurse on Clinical Diabetes and its Complications ” 

Data e zhvillimit: 12 – 14 nentor 2015

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Diabetit ne Shqiperi dhe EASD

Kontakte: Tel: 044804342 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë endokrinolog, internist, urgjence pediater, familje

Kreditet : 15

Nr i Dosjes: 1370