slogan7-al

16,17,18 dhe 22,23,24 tetor 2015 Trajnim “Kursi i 1re i Ekografise per sistemin Muskulo-Skeletal”.

Titulli i aktivitetit: 16,17,18 dhe 22,23,24 tetor 2015 Trajnim “Kursi i 1re i Ekografise per sistemin Muskulo-Skeletal”. 

Data e zhvillimit: 16,17,18 dhe 22,23,24 tetor 2015

Vendi i organizimit: Klinika Erton, Rruga Don Bosko Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Aplikimit të Ultratingullit në Mjekësi e Biologji

Kontakte: Tel: 0694010657 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek ortopede, fizioterapiste dhe rheumatologe

Kreditet : 25

Nr i Dosjes:  1353