slogan7-al

26 shtator 2015 ”Diagnoza Diferenciale dhe trajtimi i Kisteve te Ovarit”.

Titulli i aktivitetit: 26 shtator 2015 ”Diagnoza Diferenciale dhe trajtimi i Kisteve te Ovarit”. 

Data e zhvillimit: 26 shtator 2015

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe familje

Kreditet : 3

Nr i Dosjes: 1331