slogan7-al

10 tetor 2015, “Bazat e Trajtimit ortodontik-kirurgjikal”.

Titulli i aktivitetit: 10 tetor 2015, “Bazat e Trajtimit ortodontik-kirurgjikal”. 

Data e zhvillimit: 10 tetor 2015

Vendi i organizimit: Universiteti Zonja e Këshillit te Mirë, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Farmakoekonomisë dhe Studimit të rezultateve në Shëndet e Shqipërisë

Kontakte: Tel: 0692086153 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet : 6

Nr i Dosjes:  1342