slogan7-al

24 qershor 2015 Tirane “Trajnimi per trajtimin dhe varesine nga drogat” .

Titulli i aktivitetit: 24 qershor 2015 Tirane “Trajnimi per trajtimin dhe varesine nga drogat” .

Data e zhvillimit: 24 qershor 2015

Vendi i organizimit: ISHP

Organizatori/ofruesi: ISHP

Kontakte: Tel: 0666553622 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Farmacist, Dentist, Psikologe, Punonjes Social

Kreditet : 4

Nr i Dosjes : 1310