slogan7-al

26 qershor 2015 ”Riniti alergjik dhe Kirurgjia nazale”.

Titulli i aktivitetit: 26 qershor 2015 ”Riniti alergjik dhe Kirurgjia nazale”. 

Data e zhvillimit: 26 qershor 2015

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Farmacist

Kreditet : 3

Nr i Dosjes: 1303