slogan7-al

16 qershor 2015 Konference ”Kirurgjia Urologjike per te rritur dhe femije”.

Titulli i aktivitetit: 16 qershor 2015 Konference ”Kirurgjia Urologjike per te rritur dhe femije”.  

Data e zhvillimit: 16 qershor 2015

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist, Mjek familje, Kirurg, Imazherist

Kreditet : 4

Nr i Dosjes: 1296