slogan7-al

25 qershor 2015 Tirane “Ekspozimet profesionale dhe legjislacioni shqipetar per Shendetin ne Pune” .

Titulli i aktivitetit: 25 qershor 2015 Tirane “Ekspozimet profesionale dhe legjislacioni shqipetar per Shendetin ne Pune” . 

Data e zhvillimit: 25 qershor 2015

Vendi i organizimit: ISHP

Organizatori/ofruesi: ISHP

Kontakte: Tel: 0672052956 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Specialist te Shendetit ne Pune dhe Mjek ne Ndermarrje

Kreditet : 6

Nr i Dosjes : 1293