slogan7-al

03, 24 tetor 07 nentor 2015 Konference ”Kursi i edukimit mbi te rejat dhe debatet ne mjekimin e HTA, HH, Semundjen ishemike te zemres, parandalimin e riskut kardiovaskular, Osteoperozen, Osteopeninesi dhe rhiniti alergjik dhe asma bronkiale”

Titulli i aktivitetit: 03, 24 tetor 07 nentor 2015 2015 Konference ”Kursi i edukimit mbi te rejat dhe debatet ne mjekimin e HTA, HH, Semundjen ishemike te zemres, parandalimin e riskut kardiovaskular, Osteoperozen, Osteopeninesi dhe rhiniti alergjik dhe asma bronkiale”. 

Data e zhvillimit: 03 tetor Vlore, 24 tetor Elbasan dhe 07 nentor Tirane

Vendi i organizimit: Vlore Elbasan Tirane

Organizatori/ofruesi: Sherbimi i Mjeksise Interne & HTA, Departamenti Kardiologjise, Shoqata Shqiptare e Reumatologjise, Shoqata e Allergologjise

Kontakte: Tel: 0672075077 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, Drejtues te Shendetsise ne Rrethe

Kreditet : 4

Nr i Dosjes 1274: