slogan7-al

9-10 maj 2015 /. “Dita Boterore e Astmes 2015 – Eshte koha te kontrolloni Astmen dhe Komorbiditetet”.

Titulli i aktivitetit: 9-10 maj 2015 /. “Dita Boterore e Astmes 2015 – Eshte koha te kontrolloni Astmen dhe Komorbiditetet”. 

Data e zhvillimit: 9-10 maj 2015

Vendi i organizimit: Millenium Hotel, Tushemishte, Pogradec

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Alergjise, Astmes dhe Imunologjise Klinike

Kontakte: Tel: 0692121652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek alergolog, pediater, mjek familje

Kreditet : 12

Nr i Dosjes 1268