slogan7-al

18 maj 2015 /Konference. “Clinical Research in Albania. Networks and Projects in Global Context”.

Titulli i aktivitetit: 18 maj 2015 /Konference. “Clinical Research in Albania. Networks and Projects in Global Context”.

Data e zhvillimit: 18 maj 2015

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel,Tiranë

Organizatori/ofruesi: CVBF dhe QSUT “Nene Tereza” Tiranë

Kontakte: Tel: 0692108850E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek

Kreditet : 5

Nr Dosjes 1267