slogan7-al

16 prill 2015 Seminar ”Alergjia dhe Polipoza Nazale”.

Titulli i aktivitetit: 16 prill 2015 Seminar ”Alergjia dhe Polipoza Nazale”.

Data e zhvillimit: 16 prill 2015

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje

Kreditet : 3