slogan7-al

20,21,22 Mars 2015 Trajnim “Kurs Formimi mbi Hidrokineziterapine”

Titulli i aktivitetit: 20,21,22 Mars 2015 Trajnim “Kurs Formimi mbi Hidrokineziterapine”

Data e zhvillimit: 20,21,22 Mars 2015

Vendi i organizimit: Qëndra e rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive “Zonja e Këshillit të Mirë

Organizatori/ofruesi: Qëndra e rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive “Zonja e Këshillit të Mirë

Kontakte: Tel: 042273296 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Fizioterapist

Kreditet : 18