slogan7-al

25 Nentor 2019/Lushnje/Trajnim “Kontraceptivet dhe kujdesi antenatal”

Titulli i aktivitetit: 25 Nentor 2019/Lushnje/Trajnim “Kontraceptivet dhe kujdesi antenatal”

Data e zhvillimit: 25 Nentor 2019 ora 10:00

Vendi i organizimit: QSH 1 Lushnje

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke, Farmaciste, Mami,  Infermier

Kreditet : 4