slogan7-al

25-26 Tetor 2019, "Konferenca e 27-të Kirurgjikale Shqiptare"

Titulli i aktivitetit: 25-26 Tetor 2019, "Konferenca e 27-të Kirurgjikale Shqiptare"

Data e zhvillimit: 25-26 Tetor  2019

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International ora 09:00

Organizatori/ofruesi: Universiteti i Mjekësisë Tiranë

Kontakte: Tel: 0692082162  E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te pergjithshem dhe specialiste, familje, Infermiere, farmacist, stomatolog

Kreditet : 12