slogan7-al

20 korrik 2019 Tirane, “Depistimi i hershem i degjimit dhe sherbimet rehabilituese”.

Titulli i aktivitetit: 20 korrik 2019 Tirane, “Depistimi i hershem i degjimit dhe sherbimet rehabilituese”.

Data e zhvillimit: 20 korrik 2019

Vendi i organizimit: Fakulteti Mjekesise Tirane

Organizatori/ofruesi: Universiteti i Mjekësise Tiranë

Kontakte: Tel : 0684054405 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediater, Mami

Kreditet : 5