slogan7-al

26 tetor 2019/Trajnim “Trajtimi i ankthit, depresionit dhe psikozes. Detoksifikimi nga alkoli”

Titulli i aktivitetit: 26 tetor 2019/Trajnim “Trajtimi i ankthit, depresionit dhe psikozes. Detoksifikimi nga alkoli”

Data e zhvillimit: 26 tetor 2019

Vendi i organizimit: Libraria AHF prane pediatrise

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke Infermier

Kreditet : 3.9