slogan7-al

7 qershor 2019 Tirane / Trajnim ”Kujdesi spitalor ne trauma”.

Titulli i aktivitetit: 7 qershor 2019 Tirane / Trajnim ”Kujdesi spitalor ne trauma”.

Data e zhvillimit: 7 dhe 10 qershor 2019

Vendi i organizimit: SUT Tirane

Organizatori/ofruesi: Swiss Foundation for Innovation

Kontakte: Tel: 042253446 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier te SUT

Kreditet : 8