slogan7-al

16-17 Nentor 2019, Korce/ Trajnim “Infeksionet nozokomiale dhe roli i infermieror ne parandalimin e tyre lidhur me disa nga procedurat miniinvazive te praktikes se punes”

16-17 Nentor 2019, Korce/ Trajnim “Infeksionet nozokomiale dhe roli i infermieror ne parandalimin e tyre lidhur me disa nga procedurat miniinvazive te praktikes se punes”

Data e zhvillimit:16-17 Nentor 2019

Vendi i organizimit:Universiteti "Fan Noli", Fakulteti Bujqesor Kati 0, salla 215. Korce

Organizatori/ofruesi: Kerkimi Shkencor ne Infermieri 

Kontakte: Tel: 0698081902 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:  Infermier, Mami

Kreditet : 10