slogan7-al

16 dhe 23 Nentor 2019 , Durres / Leksion “Mjeksia familjare :Patologji te Ndryshme dhe Vaksinimi"

Titulli i aktivitetit: 16 dhe 23 Nentor 2019 , Durres / Leksion “Mjeksia familjare :Patologji te Ndryshme dhe Vaksinimi"

Data e zhvillimit: 16 dhe 23 Nentor 2019

Vendi i organizimit: QSH Nr.1 Durres

Organizatori/ofruesi: QSH Nr.1 Durres

Kontakte: Tel: 0696223687 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermierë, Menaxher/Drejtor

Kreditet : 11