slogan7-al

31 Tetor, 1 Nentor 2019, Trajnim, Tirane “ Leishmanioza Viscerale dhe Kutane. Udherrefyesit e rinj klinik, diagnostik dhe terapeutik“.

Titulli i aktivitetit: 31 Tetor, 1 Nentor  2019, Trajnim, Tirane  “ Leishmanioza Viscerale dhe Kutane. Udherrefyesit e rinj klinik, diagnostik dhe terapeutik“.

Data e zhvillimit:31 Tetor, 1 Nentor 2019

Vendi i organizimit: Tiranë, Sherbimi Infektiv QSUT

Organizatori/ofruesi: QSUT "Nene Tereza", Sherbimi i Infektivit dhe OBSH

Kontakte:  E-mail: nKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. ;Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  / tel: 0688038939

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Mjek i Pergjithshem, Mjek Pediater

Kreditet : 3.9