slogan7-al

2-3 Nëntor 2019 Tirane, “Trajnim mbi Osteoartritin, osteoporozes dhe artritin reumatoid”.

Titulli i aktivitetit:  2-3 Nëntor 2019 Tirane, “Trajnim mbi Osteoartritin, osteoporozes dhe artritin reumatoid”.

Data e zhvillimit:  2-3 Nëntor 2019

Vendi i organizimit: Shoqata MAYA (Medical Association Youth Albania)

Organizatori/ofruesi: Shoqata MAYA (Medical Association Youth Albania)

Kontakte: Tel: 0697775959 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te pergjithshem dhe specialiste, familje, Infermiere

Kreditet : 12