slogan7-al

31 Tetor 2019, Korçë /Trajnim “Le të flasim për frikën dhe ankthin”

Titulli i aktivitetit: 31 Tetor 2019, Korçë /Trajnim “Le të flasim për frikën dhe ankthin”.

Data e zhvillimit: 31 tetor 2019

Vendi i organizimit: Qendra Kujdesit Paliativ "Mary Potter" Korçë

Organizatori/ofruesi: Shoqata ‘Kujdesi shëndetësor familjar’

Kontakte: Tel: 08252711. E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 6