slogan7-al

26 Tetor 2019 Tirane/Konferencë “Gripi - parandalimi, ecuria klinike dhe ndërlikimet e mundshme të tij”

Titulli i aktivitetit: 26 Tetor 2019 Tirane/Konferencë “Gripi - parandalimi, ecuria klinike dhe ndërlikimet e mundshme të tij”

Data e zhvillimit: 26 Tetor 2019

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan NR. 3 Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata AMEA Albanian Medical Education Association

Kontakte: Tel: 068 49 32 151 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. amea.al

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek

Kreditet :3