slogan7-al

29 Tetor 2019, Peshkopi /Trajnim “Le te flasim per friken dhe ankthin”.

Titulli i aktivitetit: 29 Tetor 2019, Peshkopi /Trajnim “Le te flasim per friken dhe ankthin”.

Data e zhvillimit: 29Tetor 2019

Vendi i organizimit: Salla e Telemedicines Peshkopi

Organizatori/ofruesi: Shoqata ‘Kujdesi shëndetësor familjar’

Kontakte: Tel: 08252711. E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 6