slogan7-al

9, 10 Nentor 2019, Tirane/ Trajnim “Infeksionet nozokomiale dhe roli i infermieror ne parandalimin e tyre lidhur me disa nga procedurat miniinvazive te praktikes se punes”

Titulli i aktivitetit: 9, 10 Nentor 2019, Tirane/ Trajnim “Infeksionet nozokomiale dhe roli i infermieror ne parandalimin e tyre lidhur me disa nga procedurat miniinvazive te praktikes se punes”

Data e zhvillimit:9, 10 Nentor 2019

Vendi i organizimit: Universiteti "Aldent", salla A30, Rruga e "Dibres", Tirane

Organizatori/ofruesi: Kerkimi Shkencor ne Infermieri 

Kontakte: Tel: 0698081902 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:  Infermier, Mami

Kreditet : 10