slogan7-al

25, 26 Tetor 2019, Tirane/Workshop “Njohurite baze mbi sigurine dhe shendetin ne pune per infermiere ne sektore te ndryshem te sistemit shendetesor”.

Titulli i aktivitetit: 25, 26 Tetor 2019, Tirane/Workshop “Njohurite baze mbi sigurine dhe shendetin ne pune per infermiere ne sektore te ndryshem te sistemit shendetesor”.

Data e zhvillimit: 25, 26 Tetor 2019

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Urdhri i Infermiereve te Shqiperise

Kontakte: Tel: 0672082656  E-mail: uKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:  Infermier, Mami

Kreditet : 17