slogan7-al

17 tetor, 2019 Tirane/Seminar “Semundja malinje - Menaxhimi infrmieror i impaktit fizik dhe psikologjik qe shkakton tek pacienti”.

Titulli i aktivitetit: 17 tetor, 2019 Tirane/Seminar “Semundja malinje - Menaxhimi infrmieror i impaktit fizik dhe psikologjik qe shkakton tek pacienti”.

Data e zhvillimit:17 tetor, 2019

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata:"AMEA"

Kontakte: Tel: 0684932151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:Infermier, Mami 

Kreditet : 3