slogan7-al

31 Tetor; 1dhe 2 Nentor, 2019 Tirane/Konference “Te gjithe se bashku per nje sherbim cilesor ne funksion te pacientit”.

Titulli i aktivitetit:31 Tetor; 1dhe 2 Nentor, 2019 Tirane/Konference “Te gjithe se bashku per nje sherbim cilesor ne funksion te pacientit”.

Data e zhvillimit:31 Tetor; 1dhe 2 Nentor, 2019

Vendi i organizimit: Pallati i Kongreseve Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata:"Mjeku i Pergjithshem dhe i Familjes se Shqiperise"

Kontakte: Tel: 0682312772 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier, dentist,farmacist,stomatolog,fizioterapist

Kreditet : 9