slogan7-al

23-24 Nentor 2019, Korce: “Menaxhimi i urgjencave ne Obsetrike dhe Gjinekologji”.

Titulli i aktivitetit: 23-24 Nentor 2019, Korce: “Menaxhimi i urgjencave ne Obsetrike dhe Gjinekologji”.

Data e zhvillimit:23-24 Nentor 2019

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Korce

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Korce

Kontakte: Tel: 0682625369 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek gjinekologe e te pergjithshem, infermier

Kreditet : 12