slogan7-al

8 Tetor 2019 /Kukes/Seminar"Aftesim dhe ngritje tekniko profesionalete mjekeve dhe farmacisteve te Spitalit Rajonal Kukes"

Titulli i aktivitetit:8 Tetor 2019 /Kukes/Seminar"Aftesim dhe ngritje tekniko profesionalete mjekeve dhe farmacisteve te Spitalit Rajonal Kukes"

Data e zhvillimit: 8 Tetor 2019

Vendi i organizimit:Spitali Rajonal Kukes

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Kukes

Kontakte: Tel: 0675247487; email:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Farmacist

Kreditet : 12