slogan7-al

5 tetor 2019 Tirane/Konference: “Trajnim mbi sistemin kardiovascular”.

Titulli i aktivitetit: 5 tetor 2019 Tirane/Konference: “Trajnim mbi sistemin kardiovascular”.

Data e zhvillimit: 5, 12, 26 tetor 2019

Vendi i organizimit: Shoqata MAYA (Medical Association Youth Albania)

Organizatori/ofruesi: Shoqata MAYA (Medical Association Youth Albania)

Kontakte: Tel: 0697775959 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te pergjithshem, kardologe dhe nefrologe

Kreditet : 6