slogan7-al

19 tetor 2019 / Vlore “Semundjet neurologjike - patologjite dhe ne moshen pediatrike dhe adultit”

Titulli i aktivitetit: 19 tetor 2019 / Vlore “Semundjet neurologjike - patologjite dhe ne moshen pediatrike dhe adultit”.

Data e zhvillimit: 19 tetor 2019

Vendi i organizimit: Vlore prane DSHP

Organizatori/ofruesi: Shoqata “ Per nje Shqiperi me te Shendeteshme” FHA

Kontakte: Tel: 0682099064 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Dentist, Farmacist

Kreditet : 6