slogan7-al

28 shtator 2019 , Gjirokaster / Trajnim “Kujdesi infermieror per nje sherbim shendetesor te integruar te gruas shtatezene dhe femijeve 0-1 vjec”

Titulli i aktivitetit: 28 shtator 2019 , Gjirokaster / Trajnim “Kujdesi infermieror per nje sherbim shendetesor te integruar te gruas shtatezene dhe femijeve 0-1 vjec”

Data e zhvillimit: 28 shtator 2019

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Gjirokaster

Organizatori/ofruesi: Urdheri Infermierit Shqiperise

Kontakte: Tel: 0692259659 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 6