slogan7-al

28 shtator 2019 Fier / Trajnim “Kontrolli dhe parandalimi i infeksioneve nozokomiale dhe disa nga patologjite me te shpeshta ne sherbimin shendetesor “

Titulli i aktivitetit: 28 shtator 2019 Fier / Trajnim “Kontrolli dhe parandalimi i infeksioneve nozokomiale dhe disa nga patologjite me te shpeshta ne sherbimin shendetesor “

Data e zhvillimit: 28 – 29 shtator 2019

Vendi i organizimit: Poliklinika Fier

Organizatori/ofruesi: Sherbimi i Infektivit QSUT dhe Spitali Rajonal Fier

Kontakte: Tel: 0686466569 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Stomatolog, Farmacist

Kreditet : 12