slogan7-al

28 shtator 2019 / Gramsh / “Etika Profesionale, anemite, parazitozat ne sherbimin paresor dhe ate farmaceutik “

Titulli i aktivitetit: 28 shtator 2019 / Gramsh / “Etika Profesionale, anemite, parazitozat ne sherbimin paresor dhe ate farmaceutik “

Data e zhvillimit: 28 – 29 shtator 2019

Vendi i organizimit: QSH Gramsh

Organizatori/ofruesi: Kryqi i Kuq Shqiptar

Kontakte: Tel: 0692795258 / 0692304540 E-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, pediater, infeksionist, hematolog, laborator Infermier, Farmacist, Menaxher /Drejtor

Kreditet : 12