slogan7-al

21 shtator 2019, Korce /Trajnim “Le te flasim per friken dhe ankthin”.

Titulli i aktivitetit: 21 shtator 2019, Korce /Trajnim “Le te flasim per friken dhe ankthin”.

Data e zhvillimit: 21 shtator  2019

Vendi i organizimit: Qendra Mary Potter, Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata ‘Kujdesi shëndetësor familjar’

Kontakte: Tel: 08252711. E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 6