slogan7-al

31 Gusht 2019 Tirane / “Etika Profesionale, anemite, parazitozat ne sherbimin paresor dhe ate farmaceutik “

Titulli i aktivitetit:31 Gusht 2019 Tirane / “Etika Profesionale, anemite, parazitozat ne sherbimin paresor dhe ate farmaceutik “

Data e zhvillimit: 31 Gusht 2019

Vendi i organizimit: Qendra Kombetare e Trajnimit Kryqi i Kuq Shqiptar,Tirane

Organizatori/ofruesi: Kryqi i Kuq Shqiptar

Kontakte: Tel: 0692795258 / 0692304540 E-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, pediater, infeksionist, hematolog, laborator Infermier, Farmacist, Menaxher /Drejtor

Kreditet : 12