slogan7-al

20 korrik 2019 , Korce / Trajnim “Hepatitet Kronike dhe te rejat me te fundit te mjekimit”

Titulli i aktivitetit: 20 korrik 2019 , Korce / Trajnim “Hepatitet Kronike dhe te rejat me te fundit te mjekimit”

Data e zhvillimit: 20 korrik 2019

Vendi i organizimit: DSHP Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë

Kreditet : 5