slogan7-al

11 korrik 2019, Kukes Trajnim/ “Prezantim i pergjithshem mbi funksionimin e organizimit shendetesor dhe permiresimi i kujdesit infermieror ne te semuret paliativ”.

Titulli i aktivitetit: 11 korrik 2019, Kukes Trajnim/ “Prezantim i pergjithshem mbi funksionimin e organizimit shendetesor dhe permiresimi i kujdesit infermieror ne te semuret paliativ”.

Data e zhvillimit: 11 korrik 2019

Vendi i organizimit: Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Kukes

Organizatori/ofruesi: Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Kukes

Kontakte: Tel: 0685909941 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 4