slogan7-al

21 qershor 2019 / Tirane /Trajnim “Roli i farmacistit ne keshillimin e pacienteve gjate periudhes perinatale”.

Titulli i aktivitetit: 21 qershor 2019 / Tirane /Trajnim “Roli i farmacistit ne keshillimin e pacienteve gjate periudhes perinatale”.

Data e zhvillimit: 21 - 22 qershor 2019

Vendi i organizimit: Hotel Opera Tirane

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Spitalor i Nenes dhe Femijes

Kontakte: Tel: 0676095777 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermierë / Mami

Kreditet : 4