slogan7-al

23 maj 2019 Tirane/ Konference “Pacienti Kompleks. Sfida e sotme dhe e se ardhmes”.

Titulli i aktivitetit: 23 maj 2019 Tirane/ Konference “Pacienti Kompleks. Sfida e sotme dhe e se ardhmes”.

Data e zhvillimit: 23 maj 2019

Vendi i organizimit: The Plaza,Tirane

Organizatori/ofruesi: Keshilli Rajonal i Urdherit te Mjekut dhe Fakulteti Mjekesise

Kontakte: Tel: 0676044444 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Farmaciste

Kreditet : Moduli pare 2,5 kredite. Modulet e tjera 2.6 kredite