slogan7-al

31 maj 2019 Tirane/ Konference Shkencore “Trajnim Specializues ne EMDR. Niveli i pare”.

Titulli i aktivitetit: 31 maj 2019 Tirane/ Konference Shkencore “Trajnim Specializues ne EMDR. Niveli i pare”.

Data e zhvillimit: 31 maj 1, 2 qershor 2019

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Associacione E.M.D.R Albania

Kontakte: Tel: 0664180520 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Neurolog dhe Psikiater

Kreditet : 13