slogan7-al

24 maj 2019 Lezhe, /Leksion “Parandalimi, zbulimi i hershem dhe mjekimi i Diabetit Mellitus”.

Titulli i aktivitetit: 24 maj 2019 Lezhe, /Leksion “Parandalimi, zbulimi i hershem dhe mjekimi i Diabetit Mellitus”.

Data e zhvillimit: 24 maj 2019

Vendi i organizimit: DSHP Lezhe

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Diabetit në Shqipëri

Kontakte: Tel: 044804342 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek,Farmacist . Infermier, shendet publik

Kreditet : 3