10 maj 2019 Fier/Trajnim. “Kujdesi Shendetesor paresor, risite dhe sfidat ne menaxhimin sa me te mire te pacienteve”.

Titulli i aktivitetit: 10 maj 2019 Fier/Trajnim. “Kujdesi Shendetesor paresor, risite dhe sfidat ne menaxhimin sa me te mire te pacienteve”.

Data e zhvillimit: 10 maj 2019

Vendi i organizimit: Hotel “Fieri” Fier

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Mjekut te Pergjithshem dhe Familjes

Kontakte: Tel: 0682312772 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Infermier Farmacist

Kreditet : 7.8