slogan7-al

30 maj 2019,Tirane/ Seminar “Emergjenca kardiake, diagnoza dhe trajtimi optimal i tyre”.

Titulli i aktivitetit: 30 maj 2019,Tirane/ Seminar “Emergjenca kardiake, diagnoza dhe trajtimi optimal i tyre”.

Data e zhvillimit: 30 maj 2019

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata AMEA

Kontakte: Tel: 0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Farmacist, Stomatolog Infermier

Kreditet : 2.8